Harmonize (2.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: About
hr: Opis
