Harmonize (2.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: About
el: Περί
