Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: History
hu: Történet

en: Region
hu: Régió

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Continue
hu: Folytatás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Done
hu: Kész

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Fields
hu: Mezők

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Rules
hu: Szabályok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Result
hu: Eredmény

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Entity
hu: Entitás

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Style
hu: Stílus

en: Form
hu: Űrlap

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Styles
hu: Stílusok

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Add rules
hu: Szabályok hozzáadása

en: entity
hu: entitás

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: entities
hu: entitások
