Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.1) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: History
ta: வரலாறு

en: Region
ta: பகுதி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Theme
ta: தீம்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Result
ta: முடிவு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Style
ta: பாணி

en: Form
ta: படிவம்

en: Bundle
ta: பொதி
