Harmonize - Preprocessing Suite (3.1.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
