Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: History
ga: Stair

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
