Harmonize (4.1.2) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: History
ca: Història

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: Continue
ca: Continua

en: Exclude
ca: Exclou

en: Done
ca: Fet

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Fields
ca: Camps

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Example
ca: Exemple

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Rules
ca: Regles

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Result
ca: Resultat

en: Entity
ca: Entitat

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Style
ca: Estil

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Form
ca: Formulari

en: Add a field
ca: Afegeix un camp

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Styles
ca: Estils

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Custom display settings
ca: Paràmetres de presentació personalitzats

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title

en: Region for @title
ca: Regió per a @title

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
ca: Encara no s'han afegit camps. Podeu afegir-ne de nous a la pàgina d'<a href=":link">Administra els camps</a>.

en: The %display_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href=":url">configure them</a>.
ca: El mode %display_mode ara utilitza la configuració de visualització personalitzada. És possible que vulgueu <a href=":url">configurar-los</a> .

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
ca: Utilitza paràmetres de visualització personalitzats pels següents modes de @display_context
