Harmony Haven (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
