Harmony Haven (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
