Hashtags (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Name
eu: Izena

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Other
eu: Bestea

en: Activate
eu: Aktibatu
