Hashtags (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced
hr: Napredno

en: Other
hr: Ostalo
