Hashtags (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Manager
hu: Menedzser

en: Name
hu: Név

en: Advanced
hu: Haladó

en: Other
hu: Egyéb

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék
