Hashtags (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Manager
it: Gestore

en: Name
it: Nome

en: Advanced
it: Avanzate

en: Other
it: Altro

en: Activate
it: Attiva
