Hashtags (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Manager
ar: الإداري

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced
ar: متقدم

en: Other
ar: آخر

en: Activate
ar: تفعيل
