Hashtags (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Name
be: Імя

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Other
be: Іншыя
