Hashtags (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Other
cs: Jiné

en: Activate
cs: Aktivovat
