Hashtags (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Name
id: Nama

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Other
id: Lainnya

en: Activate
id: Aktifkan
