Hashtags (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Advanced
jv: Mahir

en: Other
jv: Liyané
