Hashtags (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Name
pl: Nazwa

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Other
pl: Inne

en: Activate
pl: Aktywuj
