Hashtags (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Manager
ru: Менеджер

en: Name
ru: Название

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Other
ru: Другое

en: Activate
ru: Активировать
