Hashtags (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Manager
sv: Administratör

en: Name
sv: Namn

en: Advanced
sv: Utökad

en: Other
sv: Övriga

en: Activate
sv: Aktivera
