Hashtags (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Name
vi: Tên

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Other
vi: Khác

en: Activate
vi: Kích hoạt
