Haystack Instant Search (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Configure
de: Konfigurieren

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Server Settings
de: Servereinstellungen

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Quick Links
de: Schnell-Verweise

en: Menus
de: Menüs
