Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Menu
bg: Меню

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Languages
bg: Езици

en: Menus
bg: Менюта
