Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configure
fil: Ayusin

en: Languages
fil: Mga wika

en: Menus
fil: Mga menu
