Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Menu
gl: Menú

en: Configure
gl: Configurar

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Custom
gl: Personalizado

en: Languages
gl: Idiomas

en: Menus
gl: Menús
