Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Menu
hi: सूची

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Server Settings
hi: सर्वर सेटिंग्स

en: Languages
hi: भाषायें

en: Menus
hi: मेनू
