Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Menu
hu: Menü

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Configure
hu: Beállít

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Menus
hu: Menük
