Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Menus
hy: Մենյուներ
