Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Custom
id: Tersuai

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Menus
id: Menu
