Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Configure
is: Stilla

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Languages
is: Tungumál

en: Menus
is: Valmyndir
