Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Custom
it: Personalizzato

en: Languages
it: Lingue

en: Menus
it: Menù
