Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Languages
ka: ენები
