Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان
