Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Menus
mn: Цэснүүд
