Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: Configure
oc: Configurar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Languages
oc: Lengas

en: Menus
oc: Menús
