Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Languages
pl: Języki

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Menus
pl: Menu
