Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Custom Links
pt: Links Personalizados

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave API

en: Server Settings
pt: Configurações do servidor

en: Languages
pt: Idiomas

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração
