Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Menus
sq: Menutë
