Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Menu
sv: Meny

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Server Settings
sv: Serverinställningar

en: Languages
sv: Språk

en: Menus
sv: Menyer
