Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
