Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Menus
vi: Trình đơn
