Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Configure
am: ውቀር

en: Custom
am: ብጁ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Menus
am: ምናሌዎች
