Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Menu
ast: Menú

en: Configure
ast: Configurar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Languages
ast: Llingües
