Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menu
az: Menyu

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Languages
az: Dillər

en: Menus
az: Menyular
