Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Menu
be: Меню

en: Configure
be: Правіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Languages
be: Мовы

en: Menus
be: Меню
