Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Languages
cs: Jazyky

en: Menus
cs: Menu
