Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Custom
cy: Addasu

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Menus
cy: Dewislenni
