Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Menu
el: Μενού

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Menus
el: Μενού
