Haystack Instant Search (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Menu
et: Menüü

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Configure
et: Seadistus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Languages
et: Keeled

en: Menus
et: Menüüd
